JANOME 5060DC + GRATIS!

Indeks:

2 449,00 zł
Brutto

JANOME 5060DC maszyna elektroniczna o wzmocnionej konstrukcji, 60 programów ściegowych i użytkowych, 7 rodzajów automatycznego obszywania dziurki, oświetlenie LED

Ilość

 

Przy zakupach powyżej 500,- transport GRATIS przy przedpłacie na konto, z wyjątkiem palet i przesyłek nietypowych.

JANOME 5060DC to maszyna elektroniczna z bardzo estetycznym i jednocześnie nowoczesnym designem. Doskonale spisze się zarówno jako maszyna dla początkujących, bo jest bardzo prosta w obsłudze - wręcz intuicyjna, jak i do małych zakładów usługowych i pracowni krawieckich. Ma wzmocnioną konstrukcję, co sprawia, że nadaje się do intensywniejszej pracy. Wyposażona jest w 60 programów ściegowych, w tym 7 rodzajów automatycznej dziurki, również dziurkę odzieżową - z oczkiem. Ma automatyczny nawlekacz, płynną regulację długości i szerokości ściegu, pozycjonowanie igły /można samemu decydować czy igła ma się zatrzymywać w górnym położeniu czy w tkaninie. Posiada również regulację tempa szycia, co bardzo dobrze sprawdza się u osób początkujących, lub gdy szyjemy precyzyjny element. Ważną funkcją jest obcinanie nici. Dzięki temu nie musimy używać obcinaczek. Dodatkowym atutem jest twarda obudowa i stoliczek powiększający pole pracy, które są w podstawowym wyposażeniu. JANOME 5060DC ma chwytacz rotacyjny, oświetlenie LED. Na wyświetlaczu widzimy, jakiej stopki użyć, żeby otrzymać optymalny efekt ściegu.

GWARANCJA 5 LAT

2 Przedmioty

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii:

CertyfikatyCertyfikat

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.