Janome DM7200 + IGŁY I STOPKI - GRATIS!

Indeks:

2 699,00 zł
Brutto

Janome DM7200 posiada 380 programów ściegowych, w tym 13 rodzajów dziurek i litery z wbudowaną polską czcionką.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Przy zakupach powyżej 500,- transport GRATIS przy przedpłacie na konto, z wyjątkiem palet i przesyłek nietypowych.

Janome DM7200 posiada 380 programów ściegowych, w tym 13 rodzajów dziurek i litery z wbudowaną polską czcionką. Jest bardzo prosta w obsłudze -  ściegi wybiera się za pomocą jednego przycisku. Wyświetlacz podpowiada optymalną długość i szerokość ściegu oraz odpowiednią stopkę. Dzięki temu doskonale sprawdzi się dla początkującej pasjonatki szycia. Wyróżnia ją możliwość wyboru kolejności ściegów, czyli można np. szyć dwa ściegi naprzemiennie, tworząc oryginalne wzory.

Maszyna ma chwytacz rotacyjny, przycisk START/STOP (szycie bez rozrusznika nożnego), nawlekacz igły, wolne ramię, wyłączany transport automatyczne ryglowanie, pozycjonowanie i obcinanie. Jest prosta w obsłudze i ma bardzo duże możliwości, a jednocześnie jest mocna i solidna. Doskonale odpowie na potrzeby początkujących, jak i na wymagania doświadczonej krawcowej.

GWARANCJA 5 LAT

 

16 innych produktów w tej samej kategorii:

CertyfikatyCertyfikat

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.