MASZYNY DO SZYCIA

Maszyny do szycia, owerloki, dziurkarki, ryglówki, guzikarki, plotery tnące i automaty szwalnicze od - wybór sprzętu oraz akcesoriów krawieckich od renomowanych producentów znajdziecie Państwo w naszym sklepie stacjonarnym oraz online. Polecane przez nas artykuły służą do użytku domowego oraz przemysłowego i znajdą szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zajdzie potrzeba zszycia materiałów, wykończenia projektu ubrań czy tworzenia przedmiotów użytkowych takich jak poszewki na poduszki lub obszycia tkanin, z których powstaną dziecięce kocyki. Służymy pomocą oraz fachową poradą - chętnie wskażemy Państwu najlepsze rozwiązania. Pomagamy w wyborze pierwszej maszyny, guzikarki, dziurkarki, dobrego automatu, plotera tnącego, właściwego owerloka i ryglówki

Większość z nas swoją przygodę z szyciem rozpoczyna od prostych prac wykonywanych na maszynie do szycia pożyczonej od babci czy mamy. Wraz z dojściem do pewnej wprawy z pewnością zapragniesz posiadać swój własny sprzęt, na którym wykonasz nieco bardziej skomplikowane projekty. Wiele naszych klientek zgłasza się do nas z prośba o wynalezienie najbardziej komfortowej maszyny do szycia. Podpowiadamy im, który model mechaniczny czy komputerowy będzie na tyle dobry, żeby spełnić ich oczekiwania. 

Dla zapalonych hobbystów

Z naszej pomocy oraz urozmaiconej oferty równie często korzystają też nieco bardziej zaawansowane miłośniczki domowego szycia. Tym z klientek, które chcą wdrażać w życie coraz śmielsze pomysły, polecamy dobre maszyny do szycia, które poradzą sobie z różnymi rodzajami tkanin, posiadają rozbudowany zestaw ściegów oraz inne przydatne funkcje.

Dla profesjonalistów: automaty szwalnicze i plotery tnące

Do naszego sklepu, oprócz osób zajmujących się szyciem hobbystycznie, zaglądają także właściciele szwalni – tych małych i większych. Wiedzą, że znajdą u nas to, czego potrzebują, czyli dobre maszyny przemysłowe do szycia, w tym te specjalistyczne, owerloki, dziurkarki, guzikarki, plotery tnące, ryglówki i automaty szwalnicze. Dobre wyposażenie zakładu szwalniczego to podstawa – bez sprzętu i akcesoriów krawieckich nie można myśleć o realizacji zleceń. Polecane przez nas maszyny do szycia, dziurkarki, plotery tnące, ryglówki, guzikarki, owerloki i automaty szwalnicze do odszywania zaprogramowanego wzoru pozwolą na kompletne zaopatrzenie miejsca w niezbędne artykuły z gwarancją jakości. Praca na naszych produktach przeznaczonych do szycia przemysłowego usprawnia cały proces i sprawia, że kolejne partie zamówienia mogą szybciej dotrzeć do klientów

Profesjonalne plotery tnące i automaty szwalnicze dobrej jakości pozwolą na tworzenie oryginalnych projektów i zdobień oraz wymagających projektów, dzięki czemu oferta szwalni będzie mogła zostać poszerzona o dodatkowe usługi.

Dobre maszyny do szycia, automaty szwalnicze oraz plotery tnące

Nasz asortyment dobierany jest z najwyższą starannością. Polecamy wyłącznie takie maszyny, automaty, plotery tnące, guzikarki, owerloki, ryglówki i dziurkarki, na których sami moglibyśmy pracować. Wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza na temat dobrych urządzeń oraz akcesoriów krawieckich pozwala nam kompletować nasze produkty w sposób przemyślany. Wszystkie artykuły z naszego sklepu przechodzą szczegółową selekcję, dzięki czemu mamy pewność, że sprzedawany przez nas asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów poszukujących profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu.

Wśród producentów, którym ufamy znajdują się renomowani i cieszący się dobrą opinią producenci: Pegasus, Maier, Jack, Kansai, Janome czy Elna. Uważamy, że zakup dobrej maszyny do szycia, automatu szwalniczego, plotera tnącego, guzikarki, owerloków, ryglówek czy dziurkarek to inwestycja na lata, dlatego musimy mieć pewność, że produkty, które rekomendujemy, spełniają najwyższe standardy.

Dbamy o naszych klientów i oferujemy im najlepsze dziurkarki, guzikarki, owerloki, ryglówki, automaty, maszyny i plotery tnące.

Wśród naszych licznych klientów znajduje się szerokie grono miłośników amatorskiego szycia, niewielkie pracownie krawieckie i większe zakłady szwalnicze produkujące artykuły na dużą skalę. Jesteśmy dumni z tego, że wokół naszego sklepu zdołaliśmy zgromadzić społeczność, która ufa naszym wyborom i poleceniom.

Kontaktując się z nami bezpośrednio przez telefon bądź drogą mailową, możecie mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, żeby w razie wątpliwości doradzić, który model maszyny do szycia, automatu szwalniczego, plotera tnącego, dziurkarki, guzikarki, ryglówki, owerloka, będzie dobry i najlepiej sprawdzi się w określonych warunkach i przy konkretnym zapotrzebowaniu.

Sklep, dla którego liczą się wartości

Nasz sklep oferuje nie tylko znakomitej jakości produkty do szycia i obsługę klienta na wysokim poziomie. Możemy pochwalić się także certyfikatem “Kapitalnej Firmy”, który przyznawany jest firmom, które zapewniają swoim pracownikom komfortowe warunki pracy. Wierzymy, że dobrze wykwalifikowana kadra to najlepszy sposób na zadowolonych klientów. Nasi pracownicy posiadają kompetencje niezbędne do tego, żeby doradzać w kwestii wyboru dobrych maszyn do szycia, automatów szwalniczych, ploterów tnących dziurkarek, guzikarek, ryglówek, owerloków i innych akcesoriów krawieckich i chętnie dzielą się swoją wiedzą na temat artykułów i ich zalet.

Największy wybór dobrych maszyn do szycia, ploterów tnących, automatów, ryglówek, owerloków, dziurkarek, guzikarek i innych akcesoriów.

Zachęcamy do regularnych wizyt w naszym sklepie stacjonarnym oraz online – regularnie dodajemy do naszego asortymentu nowości, dzięki czemu nasza oferta bazuje z jednej strony na sprawdzonych rozwiązaniach, a z drugiej na różnego rodzaju nowinkach. Oprócz opisywanych produktów, a więc maszyn, automatów, ploterów tnących, dziurkarek, guzikarek, owerloków i ryglówek, oferujemy także wybór profesjonalnych artykułów do prasowania i krojenia, a także wyposażenie dodatkowe, które powinno znaleźć się w każdej pracowni krawieckiej. Nasze manekiny, lampy, miarki, igły i metkownice są chętnie kupowane przez klientów, którzy doceniają, że w jednym miejscu mogą zrobić kompleksowe i dobre zakupy. Naszą specjalnością jest także serwis maszyn krawieckich różnego typu. W razie usterki zachęcamy do skorzystania z naszych usług - postaramy się możliwie szybko i sprawnie oddać w pełni sprawny sprzęt.

MASZYNY DO SZYCIA

Jest 181 produktów.

Pokazano 1-12 z 181 pozycji

Aktywne filtry

MIŁEGO DNIA 😊

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.