JACK JK-T3020

Indeks:

50 430,00 zł
Brutto

Elektronicznie Sterowany Automat Do Odszywania Zaprogramowanego Wzoru

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Przy zakupach powyżej 500,- transport GRATIS przy przedpłacie na konto, z wyjątkiem palet i przesyłek nietypowych.

JACK JK-T3020  to elektronicznie sterowany automat do odszywania zaprogramowanego wzoru w dostępnym polu szycia 300 x 200 mm.

Model jest stosowany do wielokrotnego wykonywania powtarzalnego wzoru jak np. naszywanie etykiet, odszywanie zamocowań czy ozdobnych przeszyć. Maszyna JACK JK-T3020  jest wyposażona w silnik servo, który jest wbudowany w głowicę maszyny oraz silniki krokowe. Silnik servo i nowe rozwiązanie mechanizmu transportu zapewniają zwiększenie jakości odszywanych wzorów, płynniejszą pracę maszyny, dużą dokładność i skrócenie czasu rozpoczynania oraz zakańczania procesu szycia. Automat ma zastosowanie do różnych materiałów i operacji, przy czym jest prosta w obsłudze. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom nie wymaga od operatora specjalnych umiejętności. Wszystkie parametry szycia można zaprogramować na łatwym w obsłudze i czytelnym, dotykowym panelu operacyjnym.

Funkcje maszyny:

·        prędkość szycia: do 2700 obrotów/min

·        wysokość podnoszenia stopki: do 22 mm

5 innych produktów w tej samej kategorii:

CertyfikatyCertyfikat

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.