PFAFF CREATIVE 1.5 K100

Indeks:

5 690,00 zł
Brutto

Maszyna do szycia i haftowania PFAFF CREATIVE 1.5 K100 z polem haftu 240mmx150mm, 150 programów szycia, 101 wzorów haftu.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Przy zakupach powyżej 500,- transport GRATIS przy przedpłacie na konto, z wyjątkiem palet i przesyłek nietypowych.

Automatyczna maszyna do szycia

Pfaff Creative 1.5 to szybka i precyzyjna maszyna do szycia, która ma 150 zaprogramowanych ściegów o maksymalnej szerokości 7 mm, w tym 2 alfabety. Ściegi można łączyć ze sobą tworząc niecodzienne wzory. Stworzone kompilacje można zapisać w pamięci maszyny. Maszyna została wyposażona w szereg automatycznych funkcji, które znacznie ułatwią i przyspieszą pracę, m.in. automatyczne obcinanie nitek. Naprężenie nici jest sterowane elektronicznie, dzięki czemu ściegi i hafty są nieskazitelne. Do dyspozycji mamy też automatyczne pozycjonowanie igły góra /dół i wbudowany nawlekacz igły. Prędkość szycia możemy regulować za pomocą suwaka. Możemy także szyć bez używania rozrusznika nożnego - za pomocą przycisku Start/Stop.

Dostępne wzory haftów możemy edytować przy pomocy praktycznych funkcji: skalowania, obracania, odbicia lustrzanego i pozycjonowania na tamborku. Każdy wzór możemy wyhaftować w kolorze lub monochromatycznie. Żeby móc w pełni korzystać z możliwości hafciarki, razem z nią otrzymujemy bezpłatne oprogramowanie hafciarskie Premier+ Embroidery Intro, które daje dostęp do dodatkowych funkcji i pozwala na tworzenie, edytowanie i łączenie haftów na naszym komputerze. Dodatkowo, by ułatwić aktualizowanie maszyny i pracę z haftami, do maszyny dołączono klucz USB.

Maszyno-hafciarka Pfaff Creative 1.5 jest zbudowana na metalowych podzespołach i zaprojektowana tak, by nie wpadać w niechciane wibracje podczas szycia. Maszyna została wyposażona w graficzny ekran, na którym wyświetlane są ściegi naturalnej wielości. Gdy wybierzemy odpowiedni ścieg - maszyna pokaże go na wyświetlaczu razem z dostępnymi opcjami. Pole pracy jest oświetlone lampką led. Razem, z maszyną otrzymujemy aż 8 szybko wymiennych stopek. Pfaff Creative jest wyposażona w bardzo praktyczny - dwuczęściowy schowek na akcesoria.

Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim.

Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.

STOPKI:

- OA - stopka standardowa z systemem IDT

- 1A - stopka do ściegów ozdobnych z systemem IDT

- 2A - stopka do ściegów ozdobnych

- 3 – stopka do ściegów krytych z systemem IDT

- 4 – stopka do wszywania zamków z systemem IDT

- 5 – stopka do obszywania dziurek

- 5M - stopka do ręcznego obszywania dziurek

- 6 – stopka do haftowania

TAMBOREK HAFCIARSKI:

-creative™ MASTER HOOP (240x150 mm)

AKCESORIA:

- siatka na szpulkę

- pendrive USB 4GB z haftami

- wkrętak płytki ściegowej

- prowadnik krawędziowy

- dwie podkładki filcowe

- śrubokręt

- dodatkowy trzpień na szpulkę

- rozpruwacz

- szczotka

- pięć szpulek

- nasadka szpulki (mała)

- nasadka szpulki (duża)

- narzędzie wielofunkcyjne

- twarda walizka

9 innych produktów w tej samej kategorii:

MIŁEGO DNIA 😊

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.