Elna 264D + GRATIS

Indeks:

1 599,00 zł
Brutto

Owerlok 3, 4-nitkowy ELNA 264D z funkcją mereżki

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Przy zakupach powyżej 500,- transport GRATIS przy przedpłacie na konto, z wyjątkiem palet i przesyłek nietypowych.

Elna 264D to dobry owerlok w dobrej cenie. Jak większość maszyn tego typu, posiada ścieg 3,4-nitkowy i możliwość mereżki. Przełączanie na mereżkę odbywa się bez konieczności zmiany płytki ściegowej. Model wyróżnia prędkość szycia, potrafi wykonać 1300 wkłuć igły na minutę.

Jest to maszyna bardzo szybka, wydajna i precyzyjna. Wyposażona została w regulowany docisk stopki oraz transport różnicowy, co ułatwia szycie zarówno grubych, jak i cienkich i delikatnych materiałów. W obudowie umieszczona jest kolorowa mapa nawlekania nici, jest to szczególnie przydatne dla osób początkujących.

Istnieje możliwość szycia jedną lub dwoma igłami. Posiada płynną regulację ściegu (1-4mm). Regulacja naprężenia nici jest manualna. Na obudowie wmontowany jest nożyk do obcinania nici. 

Do zakupu dołączone są igły, stopka, dwa śrubokręty, podstawki pod szpulkę, pinceta, nawlekacz igły, rozróżnik nożny z przewodem i instrukcja w języku polskim. 

Wszystkie dodatkowe akcesoria są możliwe do nabycia w naszym sklepie.

GWARANCJA 5 LAT

11 innych produktów w tej samej kategorii:

CertyfikatyCertyfikat

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.