JUKI DDL-8000A Stębnówka automatyczna

Indeks:

5 535,00 zł
Brutto

Stebnówka Automatyczna Juki DDL-8000A

Ilość

 

Przy zakupach powyżej 500,- transport GRATIS przy przedpłacie na konto, z wyjątkiem palet i przesyłek nietypowych.

Nowoczesna stebnówka 1-igłow JUKI DDL-8000A z napędem direct drive (silnik servo  w głowicy maszyny). Maszyna posiada różne podklasy: podklasa -MS do średniego szycia, oraz podklasa -SH do ciężkiego szycia. Maszyna posiada zamknięty układ smarowania, co zapobiega zabrudzeniu oleju oraz nadmiernemu zużyciu. Igielnica nie posiada smarowania. Zmniejsza to ryzyko plamienia materiału. Standardowo przystosowana jest do lekkiego i średniego szycia. Maszyna wyposażona w funkcje automatyczne, takie jak: obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, ryglowanie na początku i na końcu szycia. W maszynie zastosowano mechanizm "nipper", przytrzymujący nitkę na początku szycia.

Parametry techniczne:

- prędkość szycia 5000 ściegów/min (4500 ściegów/min podklasa SH)

- wysokość podnoszenia stopki 13 mm

- długość ściegu 5 mm

- zasilanie 230V

Dodatkowe parametry i funkcje:

- 2 porty USB

- dwa programowalne przyciski funkcyjne obok igielnicy umożliwiają szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji automatycznych

- oświetlenie pola pracy LED

- powiadomienia głosowe

2 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

MIŁEGO DNIA 😊

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.