Hafciarka Haftex 1501 Ecomonic

Indeks:

29 590,00 zł
Brutto

Hafciarka 15-igłowa HAFTEX 1501 Economic 1-głowicowa

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Przy zakupach powyżej 500,- transport GRATIS przy przedpłacie na konto, z wyjątkiem palet i przesyłek nietypowych.

Hafciarka komputerowa Haftex 1501 Ecomonic

Hafciarka jednogłowicowa Haftex 1501 Economic pozwala na haftowanie 15 kolorami. Posiada 10-calowy ekran dotykowy z menu w języku polskim z możliwością symulacji haftu 3D na ekranie, 28 wzorów wbudowanych czcionek oraz 3 złącza USB i 1x LAN. Maksymalne pole haftu wynosi 36x51 cm, prędkość pracy 1000 wkłuć/min i ścieg o długości 0,1 do 12,7 mm (dla funkcji jump możliwość przedłużenia ściegu). Chwytacz powiększony o 60 %. Napędzana za pomocą silnika servo.

Maszyna posiada automatyczne funkcje tj.: obcinania nici, centrowania tamborków.

Maszyna posiada funkcje komputerowe tj.:  skalowanie, obrót o kąt, odbicia, kopiowanie wzorów, kompensacja, wskaźnik laserowy pola haftu z możliwością jego wyłączenia.

Wyposażona jest w najnowsze czujniki smarowania i zrywu nici, system ochrony maszyny przed uszkodzeniem, system automatyczny lub manualny zmiany kolorów, oświetlenie LED, obcinacze frontowe nici. Obudowa maszyny malowana proszkowa, odporna na zarysowania.

W zestawie jest również automatyczna nawijarka nici dolnych.

related products

7 innych produktów w tej samej kategorii:

CertyfikatyCertyfikat

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.